Justice League: The Flashpoint Paradox (video film)

Díky spolupráci studií Warner Premiere, Warner Bros. Animation a Warner Entertainment vznikl zbrusu nový film z DC Comics založený na známém komiksu, který od základů změnil její univerzum.
 
Poté, co Liga spravedlivých (a hlavně Barry Allen, známý jako superrychlý superhrdina Flash) zastavili Flashova úhlavního nepřítele Reverse-Flashe, Eobarda Thorna, došlo ve Flashově minulosti ke změně v jedné z klíčových událostí jeho života, která způsobila řetězovou reakci a Barry se ocitne rázem v alternativní realitě, kde je jeho matka naživu, nemá své schopnosti a všechno, co Flash znal, se obrátilo vzhůru nohama v jeho noční můru.
Svět, ve kterém nyní Barry žije, se zásadně liší od toho, který znal: v Gothamu žije mnohem krutější a násilnější Batman, Superman zde neexistuje, Aquaman a Atlanťané jsou ve válce s Wonder Woman a Amazonkami. A aby toho nebylo málo, čím déle Barry zůstává v této časové linii, tím více jeho vzpomínky na jeho původní život začnou nahrazovat vzpomínky na život v tomto světě.
Bezmocný Barry se přesto rozhodne bojovat, aby vrátil věci tak, jak byly dříve, ale otázka zní: Co přesně mohlo vést k tak závažné deformaci Flashova světa? Byla to práce Reverse-Flashe? A dokáže se Barry vrátit zpět domů tam, kam patří, dříve, než jeho původní vzpomínky na domov nahradí vzpomínky na jeho život ve světě, kde se nyní ocitl?