Warning: getimagesize(http://onlinefilmy.cz/wp-content/uploads/matrix.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/9187/virtual/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Matrix, Matrix Reloaded, Matrix Revolutions

Jste si jistí, že život, který žijete, je opravdu skutečný? Nejde pouze o iluzi, zastírající pravou realitu, která by se nám pravděpodobně moc nelíbila? Kultovní filmová trilogie Matrix nabízí pohled do alternativní reality, nadřazené našemu všednímu životu.

V jedné z nejlépe hodnocených sci-fi sérií vůbec vyšly doposud tři filmy – Matrix, Matrix Reloaded a Matrix Revolution. Matrix můžete stáhnout například zde

Thomas A. Anderson (Keenu Reeves – Téměř dokonalý zločin, Listopadová romance) je člověk, žijící dvěma životy. Přes den je průměrný programátor a v noci prvotřídní hacker známý jako Neo. Nea vždycky zajímala pravda o realitě, jenže ta se nachází daleko za hranicí jeho představivosti.

Jednoho dne ho však v realitě probudí černoch Morpheus (Mission Imposssible III., Oko bere). Thomas s hrůzou zjišťuje, že realita, kterou doposud žil, byla jen prachsprostá iluze. Není ani zdaleka rok 1999 a lidé jsou napojeni na obrovský software, který přináší užitek novodobým pánům světa – strojům. Z minuty na minutu se Neo stává vyvoleným, který jako jediný může lidstvo spasit. Boj o budoucnost právě začíná.

Druhý díl Matrixu, tedy Matrix Reloaded získal hned 4 filmové Oskary. Věci z prvního dílu se nepovedly úplně tak, jak bylo zamýšleno a lidstvo je stále závislé na záchraně vyvoleným hackerem Neem. Keenu Reeves musí čelit novým protivníkům – Dvojčatům, která jsou ve skutečnosti velmi nebezpečným virusem, pohybujícím se Matrixem. Dvojčata mohou Matrix měnit stejně jako Neo. A kromě nich jde Neovi po krku přibližně 100 identických agentů Smithů (Hugo Weaving – Transformers, Pán Prstenů: Společenstvo Prstenu). I mezi roboty však probíhá boj o nadvládu nad virtuální realitou, takže o akci a napětí rozhodně nebude nouze.

V posledním díle Matrixu se Neo dostane společně s Trinity (Carrie-Anne Moss – Disturbia, Odpočítávání) a Morpheem do finálové bitvy proti počítačovým vládcům univerza. Všechny tři díly jsou diváky nadprůměrně hodnocené (csfd.cz) a první díl zde dosáhl na rovných 90%. Vzhledem k této popularitě se má čile k světu doplňkový Matrix prodej, díky kterému si můžete zakoupit nejen DVD filmu Matrix http://filmy.heureka.cz/matrix/?gclid=COm50pSSqbMCFYGz3godGl0ApQ, ale také hru na PS2 s názvem The Matrix: Path of Neo (recenze zde – http://bonusweb.idnes.cz/enter-the-matrix-zahrajte-si-matrix-dbp-/Recenze.aspx?c=A030528_enterthematrix_bw).

Svatební centrum Le Rêve pořádá nádherné svatby Seychely. Nechte se i Vy unášet na vlnách dokonalého prostředí a krásného moře, a přitom si užijte krásný svatební obřad a perfektní líbánky! Ostatní za Vás zařídíme my!

Karetní hra, která okouzlila svět. Zkuste i vy poker online a přesvědčte se sami. Nuda v naší herně prostě nemá šanci.