Warning: getimagesize(http://onlinefilmy.cz/wp-content/uploads/silent_hill.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/9187/virtual/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Silent Hill: Revelation 3D

Vítejte zpět v Silent Hillu, v nejděsivějším městečku na světě. Skončí ta hrůza už konečně, nebo se historie zase zopakuje?

Heather Manson a její otec jsou na útěku – snaží se být vždy o krok napřed před nebezpečnými silami, kterým ani jeden moc dobře nerozumí. Nyní, v podvečer Heatheryných 18 narozenin, jí straší noční můry o zmizení jejího otce. Heather nakonec zjistí, že není tou, kterou si všichni myslí, že je. Toto kruté odhalení ji vede hlouběji do démonického světa, který ji může chytit navždy. Dokáže se zlým silám už konečně vymanit, nebo jim skutečně podlehne?

V hlavních rolích očekávaného 3D filmu se můžete těšit na Sean Beana (Pán prstenů: Společenstvo prstenu, Pán prstenů: Návrat krále), Radhu Mitchell (Zázraky se nedějí, Černočerná tma), Malcoma McDowella (Bolt – pes pro každý případ, V dobré společnosti), Martina Donovana (Odpočítávání, seriál Tráva) a Deborah Kara Unger (Pouť, Silent Hill).