Fakta o filmu

Rok1977
Délka100 min
Redakční hodnocení★ 8.3 / 10
Původní názevAdéla ještě nevečeřela
RežieOldřich Lipský
HrajíRudolf Hrušínský, Michal Dočolomanský, Miloš Kopecký, Naďa Konvalinková, Olga Schoberová, Ladislav Pešek, Václav Lohniský, Květa Fialová
Žánrfilmová komedie, detektivní film, filmová parodie, sci-fi film
ZeměČeskoslovensko

O filmu

česká filmová komedie

Zdroj doplňujících údajů: Wikidata (CC0).

Co o filmu píšeme

Nejlepší české komedie

Lipského stylová parodie na detektivky s masožravou rostlinou a slavným detektivem Nickem Cartrem. Vtipná, vynalézavá a výtvarně skvostná.

Filmy pro pamětníky

Lipského stylová parodie na detektivky s masožravou rostlinou a slavným Nickem Cartrem. Vynalézavá zábava s dokonalou secesní výpravou.

Nejlepší komedie všech dob

Americký detektiv Nick Carter vyšetřuje v Praze zmizení a masožravou rostlinu. Lipského vtipná parodie na detektivky s bravurní výpravou.

Kde film sledovat

V předplatnémBloodstreamLepsi TVNetflixPrima Plus
PůjčeníApple TV Store
KoupěApple TV Store

Dostupnost v Česku k datu poslední aktualizace, nabídka se může měnit. Data o dostupnosti poskytuje TMDB (zdroj JustWatch). Tento web používá TMDB API, ale není jím podporován ani certifikován.

Podobné filmy

Objevují se ve stejných žebříčcích jako tenhle film.

Najdete v žebříčcích

Štítky