Warning: getimagesize(http://onlinefilmy.cz/wp-content/uploads/temny_rytir_povstal.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/9187/virtual/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

The Dark Knight Raises/Temný rytíř povstal

Temný rytíř povstal! Buďte při tom také!

Strhující akční film s mnoha precizními trikovými okamžiky, provedenými ve velkém stylu, diváky opět zavádí do násilím sužovaného Gothamu. Nenechte si tuto velkolepou show ujít.

Je tomu právě osm let, co se Batman vytratil do noci, čím si místo nálepky „hrdina“ vysloužil status uprchlíka. Tím, že na něj padla vina za smrt Harvey Denta, obětoval temný rytíř vše pro to, co společně s komisařem Gordonem považoval za vyšší dobro. A na čas tato lež opravdu zabírala – když byla kriminální aktivita v Gothamu rozdrcena silou Dentova odkazu.

Jenže všechno se změní s vpádem prohnané zlodějky a jejích tajemných zájmů. A ještě nebezpečnější je nástup Banea, maskovaného teroristy, jehož prohnaný a vskutku nelítostný plán proti Gothamu vyhání Bruce z dobrovolného exilu. Avšak i v případě, že si opět nasadí svou masku a kápi, nemusely by jeho síly proti Baneovi stačit.

V hlavních rolích pokračování legendárního thrilleru se vám představí Christian Bale (Dokonalý trik, Temný úsvit), Gary Oldman (Pátý Element, Leon) nebo Joseph Gordon-Levitt (Počátek, 50/50). Taktovku nad tímto hvězdným obsazením převzal úspěšný režisér Christopher Nolan (Temný rytíř, Počátek).

Na téma Batman vytvořilo studio Marvel i hrací automaty Dark Knight, které si můžete vyzkoušet zdarma na Onlineautomaty.eu.