Warning: getimagesize() [function.getimagesize]: Filename cannot be empty in /data/web/virtuals/9187/virtual/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

X-Men a další pokračování je tady

Všichni milovníci sci-fi a filmové série X-Men se konečně splnil sen, a v kinech tak mohou očekávat další pokračování. Tentokrát ponese název X-Men: Budoucí minulost. A jak už napovídá několik minut z traileru, na který se podívejte zde, bude vám ihned jasné, že opět půjde o dokonalou podívanou, která vás na téměř 2 hodiny dokonale přišpendlí k sedadlu kinosálu. Režie se ujal kdo jiný než Bryan Singer, který samozřejmě má na svědomí i předchozí filmy, které mají taktéž velmi dobré hodnocení, a filmové recenze nešetřili superlativy.

Velká hrozba skutečného vyhynutí

Pojďme se ale podívat na samotný film, tedy X-Men: Budoucí minulost- Právě v tuto chvíli totiž hrozí hrdinům X-Men skutečný zánik, a jejich rasa může definitivně vyhynout. Existuje však jedna jediná cesta, jak ji zachránit, a to přes jejich minulost, a přes události, kvůli kterým aktuálně hrozí to, že tito superhrdinové již nebudou moci ochraňovat svět. A to znamená o mnoho zajímavější samotný zážitek z filmu, jelikož jeho kouzlo a boje hlavních hrdinů si budete moci vychutnat hned ve dvou časových rovinách – a to jak v jejich přítomnosti, tak samozřejmě v jejich minulosti. A s tím souvisí i dané větší množství zobrazených mutantů.

Špičkové efekty a dokonalé záběry

To, že vás daný film rozhodně uchvátí, budou mít na svědomí i použité trikové efekty, které jsou oproti předchozím verzím ještě o pořádný kus propracovanější. A tak veškeré boje proti mutantům budou spojeny s dokonalými záběry, které samotnému příběhu a ději dodávají na jedinečnosti. A tak i vy můžete sledovat nejenom snahu X-Menů v tom, zda dokážou překazit například vraždu senátora Roberta Kellyho, ale také to, zda se jim úspěšně podaří vrátit se do minulosti, a upozornit na případnou hrozbu své mladší já, a tím tu současnou dokázat eliminovat. Ať už jste milovníci komiksů, nebo nikoliv, film vás zaručeně nadchne.