Warning: getimagesize(http://onlinefilmy.cz/wp-content/uploads/avengers.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/9187/virtual/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Avengers / The Avengers ( 2012 )

Marvel, nejznámější komiksové vydavatelství na světě uvádí nejsilnější superhrdinský tým všech dob.

V hlavní roli filmu Avengers se totiž představí všichni populární komiksoví hrdinové v čele s Iron Manem, brčálově zeleným Incredible Hulkem, Thorem, Captain Americou, Hawkeyem a Black Widow. Hrdinové se sdružují kolem mezinárodní mírové agentury S.H.I.E.L.D a jakmile je globální bezpečnost ohrožena krvelačným antihrdinou Lokim a jeho komplici, ředitel agentury Nick Fury vypouští svou nebezpečnou skupinku, která svět před katastrofou zachrání.

Film režíroval převážně seriálový režisér Joss Whedon, to však nemění nic na tom, že film je nejlepší akční podívanou roku 2012. V pestrobarevných oblečcích hlavních hrdinů se představuje Robert Downey Jr. (Iron Man 2, Sherlock Holmes), Jeremey Renner (Thor, Bourneův odkaz), Scarlett Johansson (Dokonalý trik, Králova přízeň), Chris Evans (Captain America: První Avenger, Parchanti) a dále uvidíte například Samuel L. Jacksona (Odpočítávání, Hanebný parchanti).

Studio Marvel vytvořilo i mnoho vyherních automatů s komiksovými superhrdiny. Koukněte na recenzi výherního automatu Iron man 3.