Warning: getimagesize(http://onlinefilmy.cz/wp-content/uploads/Dredd-150x150.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/9187/virtual/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Dredd 3D

Kontroverzní akční sci-fi film Dredd dokázal vyvolat nejednu žhavou diskuzi. Seznámíte se v něm s naší budoucností. A ta se vám opravdu nebude ani trochu zamlouvat.

Příběh se odehrává v Severní Americe, která byla kompletně ozářena a půda je tu tudíž zničena. Na východním pobřeží, od dřívějšího města Boston až po Washington DC se nyní rozléhá obrovské město Mega City One. Chaotickým ulicím vládnou zločinci a město je sužováno nikdy neutuchajícím násilím. Jediným světlým bodem a také nadějí pro ztracenou metropoli jsou městští policisté, kteří mají kombinované pravomoci soudce, poroty a okamžitého kata. Nazývají se „soudci“ a jejich nejvyšším nařízeným a současně i konečným soudcem je Dredd, který se nyní snaží město zbavit nejnovější metly lidstva – nebezpečné drogové epidemie „Slo-Mo“, snižující prožívání reality na zlomek normální rychlosti.

Při jednom rutinním pracovním dnu, v němž se Dredd věnuje zacvičování přiřazeného nováčka Cassandry Anderson, která má díky genové mutaci silně vyvinuté psychické vlastnosti, je jednotka povolána k odpornému zločinu – do čtvrti, kam se hned tak někdo neodváží. Slumu totiž vládne prostitutka Ma-ma a její nemilosrdný klan. Jak se nově vzniklé dvojici v tomto nepřátelském prostředí povede?

V hlavních rolích se představuje Karl Urban (Bornův Mýtus, Pán Prstenů), Olivia Thirlby (Juno, Bláznovství) a Lena Headey (Válka Policajtů, Aberdeen).